İşten İşe Taşımacılık Hizmetleri
Eksperli, Sözleşmeli ve Sigortalı Taşımacılık Hizmetleri diyarbakır nakliyat diyarbakir nakliyat star21nakliyat.com

Taşımalarınız eksper gözetiminde oluşturulan sözleşmeler ile gerçekleştirilir.
Eşyalarınız çağdaş sigortacılık anlayışıyla en yüksek teminatlar üzerinden belirlenerek güvence altına alınır.diyarbakır nakliyat diyarbakir nakliyat star21nakliyat.com

Her Türlü Kurumsal Taşımacılıkta, Fonksiyonel ve Güvenilir Çözümler

diyarbakır nakliyat diyarbakir nakliyat star21nakliyat.com Lojistik Grubu, iç yapıları eşyalara zarar vermeyecek şekilde dizayn edilmiş araçlarıyla ofisinizi, fabrikanızı, malzemelerinizi tam zamanında ve tam güvenle, dilediğiniz yere taşıyor. Banka şubelerinden, ilaç şirketlerine, holding ofislerinden, askılı tekstil taşımacılığına, fabrika taşımacılığından, fuar taşımacılığına kadar oldukça geniş bir alanda eşya taşımacılığı hizmeti veren ABayramoğlu, seyahatte sunduğu özenli hizmet anlayışıyla bu alanda da yanınızda.
Taşımalarınızı gerçekleştirdiğimiz filomuzdaki araçları görmek için tıklayın.

Ofis Taşımacılığı

diyarbakır nakliyat diyarbakir nakliyat star21nakliyat.com
Ofis taşımanın püf noktası eşyaların fiziki taşınması değil, bu taşınmanın işleyişinizi ve iş takvimize minimum etki yapacak şekilde bir plan çerçevesinde seri bir şekilde gerçekleştirilmesidir.

Bu bağlamda ofisinize ve işleyişinise dair her ayrıntı bizim için çok önemlidir. Malzemelerinizin doğru bir şekilde paketlenmesi, sınıflandırılarak araçlara yüklenmesi ve Diyarbakır nakliyat esnasında güvenle yeni ofisinize taşınması için profesyonel ekibimiz ABayramoğlu hassasiyetiyle çalışıyor.

Fabrika Taşımacılığı

Star21 Nakliyat Diyarbakır Evden Eve fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanları ile konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmaktadır. Fabrikanın ofisleri, çalışma bölümleri ve stantları özel ambalajlarla, titizlikle gerçekleştirilir. Fuar bitiminde eşyalarınız aynı itina ile taşınıp alınan yerlere bırakılır.

Fuar Taşımacılığı

Fuar malzemelerinin teslim alınması ve fuar yerinde yetkili kişinin belirlediği yerlerde kurulumunun yapılması titizlikle gerçekleştirilir. Fuar bitiminde eşyalarınızın aynı titizlik ile taşınıp alınan yerlere bırakılır.

Askılı Tekstil Ürünleri Taşımacılığı

12 araçtan oluşan özel araç filomuz ile tekstil ürünlerini askıları ile birlikte alır ve askıları ile teslim ederiz. Eşyalarınız 20, 25, 48, 100 m3 boyutlarında özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli özel üretim araçlarımızda taşınır.

Banka Taşımacılığı

Eksper incelemesi ve sonrasındaki etüt çalışması beğenilirse sözleşme oluşturulur. Taşıma esnasında ABayramoğlu Lojistik'in Forman’i hazır bulunur. Elektronik eşyalar pet graft kağıtlarla ambalajlanır. Çelik kasa ve bankamatikler ise liftli araçlarla taşınır.

Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri
Ev ve Ofis Depolama Hizmetleri
İşten İşe Taşımacılık Hizmetleri
Lojistik Depolama Hizmetleri

|         |
Kurumsal    |    İnsan Kaynakları    |    İletişim
Bilgilerinizi bırakın
sizi arayalım!
Web Tasarım İzmir
Sosyal Ağlarda Biz
İletişim
Menü
© Copyright 2013 diyarbakır nakliyat diyarbakir nakliyat star21nakliyat.com|  Her Hakkı Saklıdır diyarbakır nakliyat diyarbakir nakliyat star21nakliyat.com
Online hizmet talep etmek için lütfen tıklayınız!